21.06.2024.
Menu
 

Jestes na: Strona główna arrow O Firmie
O Firmie

Firma ELTEX powstała w 1995 roku. Od tego czasu, oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Prowadzimy również kompleksowe usługi związane z wszelkimi rodzajami prac przy stolarce okiennej i drzwiowej.

        Dzięki ciągłemu rozwojowi produkowane przez nas okna i drzwi są jednymi z najlepszych znajdujących się obecnie na rynku. Nasze okna są eleganckie, estetyczne, bezpieczne i niedrogie. Dzięki doświadczeniu, jakie wkładamy w produkcję naszych okien gwarantujemy klientom to co dla nich najważniejsze - pewność produktu i zadowolenie z zakupu.

 Doświadczenie, jakie zdobyliśmy przez wiele lat działalności w branży okiennej pozwala na realizację zamówień na najwyższym poziomie. Stosowane przez firmę ELTEX profile gwarantują trwałość naszego produktu. Nieustanne zainteresowanie oknami tego typu motywuje nas do ciągłego rozwoju i ulepszania efektów naszej pracy.

 Firma ELTEX oferuje okucia najwyższej jakości - MACO MULTI TREND. Wybierjąc nasze produkty zapewniasz sobie profesjonalną ich obsługę w późniejszym czasie - przeprowadzamy serwis (naprawę, szklenie, regulację) oraz montaż tworzonych elementów.

 Potwierdzeniem najwyższej jakości naszych produktów są otrzymane przez nas certyfikaty i atesty m. in. o niezapalności i bezołowiowości naszych produktów. Dzięki temu firma ELTEX może pochwalić się również atestem higienicznym, który otrzymała bez najmniejszych problemów i zastrzeżeń.

Dodatkowym a zarazem najsilniejszym dowodem na to, że oferujemy tylko i wyłącznie wyroby najwyższej jakości jest fakt ciągłego napływania nowych zamówień i cała rzesza zadowolnych klientów. Do tego odnosimy liczne sukcesy na rynku przetargów publicznych.

 Odmień swoje wnętrza, odmień swój dom! Wybierz ELTEX!

 Sprawdź również inne oferowane przez nas produkty - drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne drewniane i metalowe, drzwi techniczne, rolety zewnętrzne, bramy garażowe, moskitiery, parapety oraz okna i wyłazy dachowe a także schody strychowe.


 
następny artykuł »