20.07.2024.
Menu
 

Jestes na: Strona główna arrow Bramy garażowe
Bramy garażowe
  • Segmentowe przesuwają się pionowo do góry i po otwarciu znajdują się pod sufitem, nie zajmując miejsca w Twoim garażu. To funkcjonalne, trwałe, ciepłe i bezpieczne bramy doskonałe do każdego garażu. Istnieje możliwość zamontowania w panelach stalowych przeszkleń oraz wyposażenia bramy w automatykę ze zdalnym sterowaniem.
  • Uchylne - podstawową zaletą bramy uchylnej jest prosta, stabilna i trwała konstrukcja, zapewniająca sprawną pracę. Istnieje możliwość wykonania w skrzydle bramy drzwi wejściowych tzw. drzwi serwisowych oraz wykonania bramy w wersji ocieplonej oraz wyposażenia jej w automatykę ze zdalnym sterowaniem.
  • Roletowe - Brama roletowa jako jedyna posiada napęd elektryczny w pakiecie podstawowym – bez dopłaty. Sterowanie odbywa się za pomocą wyłączników: wewnętrznego i zewnętrznego na kluczyk. Są to funkcjonalne, oszczędne i bezpieczne bramy garażowe.
  • Rozwierne - Konstrukcja bramy wykonana jest z elementów ocynkowanych, co gwarantuje długoletnie użytkowanie bez konieczności konserwacji a samozatrzaskowe rygle, które mechanicznie blokują skrzydła w dwóch punktach, zapewniają bezpieczeństwo.

Dostępne są bramy w wymiarach typowych lub produkowane na dowolny wymiar.

Rodzaje paneli:
bez przetłoczeń przetłoczenia kasetonowe przetłoczenia niskie przetłoczenia wysokie

Kolory:

biały RAL 9016 brązowy RAL 8014 złoty dąb
orzech mahoń antracyt

Więcej informacji o bramach garażowych na stronie www.wisniowski.pl